wyszukiwanie zaawansowane
» WORKI NA PIECZYWO

Kontakt

  • E-mail:sklep@kurnikgaleria.pl
  • Telefon696 092 808
    514 215 562
  • Godziny działania sklepuPoniedziałek-Piątek 8.00 - 16.00, Sobota 10.00 - 14.00.

WORKI NA PIECZYWO

Woreczki na pieczywo


Aby zachować wszystkie walory smakowe pieczywa, należy zadbać o jego odpowiednie przechowywanie. W tym celu warto wybrać worki lniane na chleb, które skutecznie ochronią żywność przed pleśnią oraz przed psuciem się. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tkaniny z naturalnego lnu, woreczki na pieczywo nie elektryzują się, są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na rozciąganie. Ich stosowanie jest całkowicie bezpieczne dla środowiska, ulegają bowiem biodegradacji. Każdy taki worek na chleb pozwala więc nie tylko zadbać o świeżość wszelkiego rodzaju pieczywa, wspiera również postawy proekologiczne.
Proponujemy lniane torby na pieczywo w różnych wzorach i kolorach. Ich atrakcyjny design sprawi, że będą stanowić także doskonałą ozdobę kuchni. Lniany worek na pieczywo sprawdzi  się  więc  w  każdym  domu,  będąc  estetycznym  i  praktycznym akcesorium. Koniec  z  foliowymi  woreczkami,  w których  pieczywo  bardzo szybko  psuje się i  pleśnieje.
Czas na zmiany! Dzięki naszej firmie będą one naprawdę łatwe i przyjemne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że nasze woreczki na chleb są doskonałym wyborem nie tylko ze względu na wysoką jakość, ale także konkurencyjną cenę. Wybierz wytrzymałe i trwałe woreczki lniane.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do